Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 14:19   #72
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Daj znać koniecznie jak spiszą się te produkty do włosów z Isany To te w tubach?
Tak, te w żółtych tubach Używałam już ich 3 razy i włosy są naprawdę ładne, sypkie. lśniące ale nie obciążone Myślę że coś więcej będę w stanie powiedzieć za jakiś czas, ale jak na razie są super Moja mama dokupiła sobie szampon i odżywkę dla włosów farbowanych z tej samej serii Ja czaję się jeszcze na kurację z olejkiem arganowym bo kosztuje tylko 5 zł :P

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Chętnie przetestuję, polubiłam ostatnio maski hydrożelowe. Jakieś jeszcze polecasz?
Wiesz co, jakoś pierwszą hydrożelówką była ta Eveline, i spisuje się tak dobrze że niczego innego nie szukałam Z tego co pamiętam, na 2 miejscu w składzie ma kwas hialuronowy Przetestowałam też maskę z Bielendy o której pisałam wcześniej kiedy pisałam o zakupach - jest okej, ładnie nawilża, buzia jest miękka ale chyba wolę tę z Eveline Tylko że koszt taki sam a Bielenda jest podzielona na dwie części :P
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora