Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-21, 21:58   #3999
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Thalia_fashion-
Ja tez mam wloski slowianskie od Pani Reni ale roznica totalna jak Twoje,moje sa proste!nawet jak chcialam je podkrecic to sie prostuja,a moje faluja,czyli tak samo jak wlosy Svineckiej. Jak mialam wloski europejskie tez byly proste jak druty. Fakt ja duzo prostuje,ale wloski sa rewelacyjne dalej.Gladziutkie nawet zdrowsze od moich. Mam dwa kolory blond i braz, wlasnie ten jasny braz jest taki swietny. Nawet wlosy po umyciu i wysuszeniu nie musisz ich prostowac,same w sobie sa proste.

co do zgrzewow. Svinecka-piszesz ze keratyna rewelacyjna,napisz prosze jak sciaganie....bo nie wierze ze to bylo rewelacyjne))
chcialas wiedziec o racoonie. A wiec, mam roznej woelkosci zgrzewy jedne maciupkie inne grubsze ale tez male. Te maciupkie sie porozwalaly pospadaly,skruszyly niektore. Ale te troszke grubsze trzymaja rewelacyjnie.Sa twarde i nie widoczne. i wlosy przede wszystkim sie z nich nie wyczesuja.Bo na ciemnych od spodu mam te grubsze grzewy na blondach malenkie,Blondu juz prawie nie mam ale brazy trzymaja rewelacyjnie!!!
Nosilam keratyne na wlosach europejskich. nie bylam zadowolona, wlosy byly szorstkie i malo przyjemne,plataly sie.Sama keratyna tez tragedia. Fakt trwala,ale przy sciaganiu....to uuuu....to juz moje

Ale kurcze tak teraz mysle...to bedzie moje ostatnie przedluzanie teraz. musze troche dac wlosom odpoczac;/ takze moze sie zdecyduje znowu na kertyne? bo w sumie i tak scinam pozniej i tak, i tak robie regeneracje totalna...nie wiem... jutro bede u Reni...pomyslimy pozdrawiam dziewczyny))
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora