Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-23, 22:23   #4020
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
poniewaz w moim poprzednim poscie chyba niejasno sie wyrazilam chce sie poprawic. Pisalam ze po raz drugi przedluzylam wloski i dodalam ze metoda pani Reni jest chyba troszke inna. No i pojawily sie pytania...

Sprostowanie.
Przedluzalam 2 razy - za kazdym razem u kogo innego ale nigdy u Pani Reni, a moje stwierdzenie ze ona robi to chyba troszke inaczej wynika z tego ze kiedys pisala (albo dziewczyny pisalay - juz nawet nie pamietam) ze robione przez nia warkoczyki maja ok 1 cm a nie tak jak moje 4-5 mm i ze zakonczone sa gumeczkami (a ja ich nie posiadan) Niestety Pani Renia nie przyjezdza do Poznania wiec nie moge sprawdzic ktora metoda by mi bardziej odpowiadala
ja zaczynam warkoczyki z dwóch stron. napierw sa cieniutkie a potem w miare dobierania wlosków wsa nieco grubsze. warkoczyki sa przeplatane nitka. zakonczenia warkoczykow kiedys konczylam gumka a teraz poprostu je zaszywam. moje warkoczyki sa grubsze ale wtedy sa w stanie utrzymac ciezar podwojnej tasmy. zbyt cieniutkie i naciagniete bola i wyrywaja wlosy. ale to moj aopinia. robie tak zeby sie trzymalo no i zeby klientka miala komfort.lecz z gory mowie ze nie uwazam ze moje sa lepsze. pprostu nieco grubsze.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora