Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-30, 11:10   #73
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Patrze na obie palety i TSp jako cieplejsza jest bardziej fioletowa. Lsp ma bardziej rozbielone kolory. Ogolnie palety sa bardzo podobne wiec latwo nie jest 😎 musisz chyba brac np. Czerwien jednwgo i drugiego typu i porównywac.
Największą roznice widze w odcieniach niebieskiego no i LSp ma jakies szarosci podczas gdy w TSp nie ma żadnych.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba nie jest tak, że True Spring nie ma żadnych szarości. Ja wychodzę raczej z założenia, że każdy sezon może mieć każdy kolor.
No i wystarczy spojrzeć na inne przyklady palet:










Light Spring rzeczywiście jest lekko rozbielona i być może to mi w niej nie pasuje. Ma też mnóstwo błękitów, które mnie nie do końca przekonują. Z kolei True Spring - cała masa zieleni. Nie umiem jej ocenić, bo chyba zwyczajnie nie przepadam. Nigdy nawet nie biorę do mierzenia zielonych ubrań. Ale też jak się nad tym zastanowię - nie widuję zbyt wielu zielonych rzeczy w sklepach.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora