Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż
Wątek: makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-11-15, 14:09   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż

Witaj Yvone [img]icons/icon7.gif[/img]
Troszkę małe to zdjęcie, ale postaram się cos doradzić [img]icons/icon10.gif[/img]

Z tego co widzę masz delikatna, jasna urodę. I powinnaś wszystko robić, aby zachować taki jej charakter podkreślając jedynie delikatnie swoje atuty.

Możesz wrócić do swojego koloru włosów. Ale ja osobiście pozostałabym przy blond balejazu w kolorze jasno - popielatym. Tylko nie powinien być on zrobiony jak teraz masz na zdjęciu. Powinnaś wrócić najpierw do swojego koloru włosów i dopiero wtedy zrobić bardzo cieniutkie pasemka ( mogą być w dwóch tonacjach kolorystycznych) na całej głowie. Nie musza nawet być bardzo gęsto , wystarczy , ze sprawia wrażenie większej objętości włosów i dodadzą fryzurze nieco życia.

Do makijażu możesz użyć z powodzeniem tej samej palety kolorystycznej co do oczu niebieskich. Tutaj masz link : http://www.wizaz.pl/w-agora/download...30#N1037093713

Zaznaczam tylko, ze nasycenie powinno u Ciebie być duuuzo mniejsze zwłaszcza jeśli ma być to makijaż dzienny.

Teraz bardzo modne są blade, zgaszone usta, wiec podkreślaj troszeczkę bardziej oko i nie zapominaj o różu do policzków w chłodnych, delikatnych odcieniach różu. To ważne , żeby twarz nie była blada.
Polecam Ci róż Shiseido 5 Pink Rose Nature ( jest super ) i cienie , które naprawdę są śliczne i będą na pewno pasować do Twojego typu urody: tez Shiseido S1 Taffeta Taupe.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując