Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-15, 17:57   #21
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
A widzicie, ja za to lubię korektor anabelle nakładać pod oko - mam fisia na punkcie dobrego krycia w tej okolicy (ach, te sińce i cienka skóra <3) i nic mi nie daje takiej pewności jak korektor mineralny
W zmarszczki pod okiem nie wchodzi mi bardziej niż tradycyjne korektory, ale to pewnie kwestia indywidualna.
Akurat szykuje sobie o nim post na blogu, to łapcie fote przed i po
(mam kolor Sunny Cream, jest ciut za jasny, ale pod oczy to nawet pasuje xP)
Wow 😍

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj uzbroiłam się w 2 nowe próbki nowych dla mnie formuł. Do tej pory używałam tylko kryjącego w kolorze Sunny Fairest i Sunny Fair. Teraz dokupiłam próbkę matującego i rozświetlającego w kolorze Sunny Cream. Chcę sprawdzić jak będą się na mnie sprawdzały, jako że kryjący trochę szybko przetłuszcza się w strefie T. Na razie pomaziałam rękę, i mam wrażenie że ten matujący to bardziej satynowy jest Jak to wygląda na buzi, długo wytrzymuje? A i mam jeszcze pytanie o te pędzle, bo obecnie używam Hakuro H50s i zastanawiam się czy flat top AM rzeczywiście jest taki dobry, czy jak mam Hakuro to nie warto dublować
Rozświetlający jest strasznie błyszczący 😉 Ja mieszałam na pół z matującym, wtedy było ok 😉

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując