Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak szybko sprzedać mieszkanie....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-10, 09:07   #27
brokatowka
Przyczajenie
 
Avatar brokatowka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 13
Dot.: Jak szybko sprzedać mieszkanie....

Cytat:
Napisane przez Gosia_73 Pokaż wiadomość
Kochane ja również prosiłabym was o pomoc, dlatego odświeżam. Musimy z TŻ szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie zlokalizowane na Wilanowie. Niestety nie przebywamy teraz w tym mieszkaniu i nie mamy za wiele czasu żeby pokazywać je chętnym a już tym bardziej kontaktować i umawiać się na oglądanie. Pomyślicie co za problem, zgłosić się do agenta i zostawić to mu ale mój TŻ ma np. złe wspomnienia związane z agencjami, kiedyś jedna wyciągnęła od niego 150zł za oglądanie mieszkania które nie istnieje... więc wolimy chuchać na zimne, ale chyba nie pozostaje nam nic innego, bo nie będzie nas na miejscu przez kilka najbliższych msc. Znacie zatem kogos sprawdzonego, kogoś kto faktycznie zajmie się dobrze poszukiwaniem kupców, a nie po prostu powrzuca jakieś ogłoszenia do neta?
Twój TŻ trafił na tzw. firmę krzak :P faktycznie pełno teraz wszędzie tego, co nie znaczy że wszyscy agenci tacy są A jak was nie ma na miejscu to można zrobić wirtualny spacer, wiem że E. Jaworski z ReMax coś takiego robi (moja siostra sprzedawała z nim mieszkanie w Warszawie, a oboje z mężem mieszkali wtedy w Łodzi), pamiętam że całkiem szybko im znalazł kupca i wgl wszystko sprawnie poogarniał.
brokatowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując