Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo złe samopoczucie po internetowej relacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-06, 19:25   #9
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Bardzo złe samopoczucie po internetowej relacji

Ja teraz jestem z takim facetem, który zgodził się czekać do sakramentu (głównie ze względu na mnie, bo wie że chcę czekać) ale on tego przestrzega faktycznie i z obu stron jest staranie zachowania całkowitej czystości w tej kwestii (choć oboje mamy za sobą już i związki i pierwsze razy, on miał kilka dziewczyn przede mną, nie jest katolikiem jak ja, tylko protestantem). W związku z tym nie schodzimy na żadne seksualne tematy, żeby się nie nakręcać niepotrzebnie, żadne macanki też nie wchodzą w rachubę. Mi obecnie wystarczą zwykła czułość, przytulenie, buziak w policzek, głaskanie mnie i czuję się spełniona i kochana.
Z poprzednimi chłopakami spałam, ale miałam z tego powodu straszne wyrzuty sumienia, tego żałowałam, ciągle miałam z tyłu głowy że źle robię i to też był powód, że się wycofywalam z relacji, on o tym wie i zgodził się do niczego mnie nie przekonywać i w ogóle nie mówić o tym dopóki to nie będzie "legalne" wg mojej wiary.
Ten Twój jeżeli pisał o czekaniu do ślubu, a z drugiej strony ciągle nawiązywał do fizycznosci, no to gdzieś mocno ściemniał, nie wierzyłabym mu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-10-06 o 21:25
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując