Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo złe samopoczucie po internetowej relacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-06, 21:52   #14
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Bardzo złe samopoczucie po internetowej relacji

Cytat:
Napisane przez Aniaaa2106 Pokaż wiadomość
Moja czujność została uśpiona faktem, że zanim się zobaczyliśmy na żywo zdążył już usunąć konto na portalu randkowym, my wcześniej przeszliśmy na Messengera.
Powiedziałam mu o tym na spotkaniu, że było to bardzo dla mnie miłe, to powiedział, że ze mną mu się fajnie pisało, dlatego postanowił usunąć konto.
To to był dla mnie znak, że skupił się już na mnie. Ja w tym samym czasie jak szukałam faceta, miałam jeszcze konto w innej aplikacji i na przykład tam go nie znalazłam, więc uznałam, że nie spotyka się jeszcze z wieloma innymi.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



To jest akurat prawda... Zwłaszcza, że był bardzo miły, kulturalny no i jako osoba wierząca i praktykująca, nie podejrzewałam złych intencji.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------



Jak widać, na mnie był to właśnie tzw. "pussy magnet". Niczego złego nie podejrzewałam, początkowo na luzie podchodziłam do tego, ale uznałam to za dobry znak, że facet po prostu chce się ustatkować i tyle.

A z tym podejściem do seksu - nie wzięłam tego na poważnie, myślałam że tak po prostu sobie żartuje, bo nigdy wcześniej nie miałam z takim facetem do czynienia. Z jednej strony - jako naprawdę mocno wierzący katolik - mogłam się tego spodziewać, ale wcześniej poznawałam czy ogólnie znam osoby wierzące, to tego nie podzielały akurat.

A moją czujność by to usunięcie konta chyba wręcz pobudziło niż uśpiło. Sorry, koleś nawet nie widział Cię na oczy a już taki zakochany i zaangażowany że usuwa konto ? Serio nie przeszkadzała Ci taka presja ? Ja mam w ogóle wrażenie że ten facet szukał sobie dziewczyny która prezentuje cnoty niewieście a jak się okazało że nie koniecznie taka jesteś to uznał że nie przeszłaś jego castingu na żonę i spuścił z tonu. Są niestety jeszcze tacy faceci to poużywać sobie z dziewczynami to jak najbardziej, ale żonę chcą najlepiej dziewicę bo wiara i grzechy. Żałosne. Naprawdę, ciesz się że skończyło się zanim się zaczęło i wyciągnij wnioski na przyszłość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując