Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-17, 22:11   #2126
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87161726]Bodymania to stara mydlarnia mają taką serię [COLOR="Silver"][/QUOTE]A to już wiem, skąd kojarzę, dużo tej marki ostatnio u blogerów.
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Hm, nie rozumiem, ta dziewczyna z kanału Kosmetologia Naturalnie twierdziła, że enzymy rozkładają się w środowisku wodnym,a ten peeling enzymatyczny Alkemie nie jest tylko olejowy, ma normalnie wodę, to jak to w końcu jest?
Skład jest bardziej zaawansowany, oprócz tradycyjnej papainy zawiera rzadko spotykane ekstrakty i substancje takie jak mocznik, ektoina, prolina i do tego nie wiemy, jakie wynosi pH, bo ma regulatory w składzie, więc to taki kolejny pseudo ebzymatyk, który może i działa, ale nie dzięki samym enzymom. Chwalona firma, to może przynajmniej nie podrażnia. [1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87171452]Bo oleje dzielimy też na rodzaje:
schnące inaczej suche
półschnące
nieschnące[/QUOTE]Dla mojej skóry to akurat żaden wyznacznik, jedynie wchłanialności, ale jeśli chodzi o zapychanie skóry, to odradzam korzystania z tabeli schnięcia tłuszczów.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a jaką masz pojemność?

Użyłam po raz pierwszy szamponu Bioturm i jest miłość
Jest gęsty, nic się nie wylew z dłoni. Nie plącze włosów. Ładnie się rozczesują. Nie trzeba nakładać odżywki. I po nim włosy są takie mięciusie i błyszczące. Jeśli nadal tak będzie, to szampon ląduje na mojej osobistej top10 najlepszych szamponów świata
Dla mnie szampony tej firmy są bezbłędne, na przestrzeni lat stosowania różnych naturalnych szamponów, te uplasowały się na podium i nie muszę po nich używać odżywki przy myciu naprzemiennym różnymi szamponami.
Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
Ale przeprowadzka mi dała popalić.. tydzień wyjęty z życia. Dziś nastawiam zaległości

Czy używałyście może kosmetyków marki Lynia? W Pigmencie -28%, ciekawi mnie eliksir pod oczy z zielonej kawy i śliwki oraz tonik żelowy złuszczająco nawilżający.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Te toniki z tej linii nue zawierają gliceryny, ani alko, ciekawią mnie, ale mało jest o nich opinii.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dla mnie masło shea pod oczy to wyjątkowo nietrafiony pomysł. Miałam to coś z la-le (to właśnie masło shea z jakimś niewielkim udziałem innych składników), ewentualnie można tym smarować łokcie i kolana, a nie delikatną i cienką skórę pod oczami.
Zgadzam się z Tobą, to samo niedawno o nim pisałam, dla mnie to podoczny niewypał.
Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
Używacie mydeł do mycia twarzy czy raczej do ciała? Ja zastanawiam się nad zakupem swojej pierwszej kostki, kiedyś sto lat temu miałam czarne mydło na fali popularności rosyjskich kosmetyków, takie w formie mazi, ale od tej pory nic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do ciała to u mnie podstawa, do twarzy bardzo rzadko, czasem lubię, nie za często, bo moja cera jest wrażliwa na zasadowe kosmetyki.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora