Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 16:13   #132
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Wojtek wsiąkł i to już praktycznie pewne, że zmieniamy przedszkole. Podejście do dzieci bardzo zbieżne z naszym - ukierunkowane na potrzeby dziecka, na wysłuchanie go i na jego samodzielność w takim zakresie, w jakim dziecko tego chce. W sali bawił się wyśmienicie, nie zrobiło na nim wrażenia, jak powiedziałam że ja pójdę porozmawiać z panią a on się może pobawić, nie szukał mnie nawet. Zostaliśmy na angielskim, zaprosili go na obiad, dzieci mogą sobie same nakładać, jeśli nie mają ochoty to nie muszą próbować, same decydują ile zjedzą i co z dostępnych dań zjedzą, nie ma "jeszcze łyżeczkę, zjedz bo potem będziesz głodny!", ale panie upewniają się, że dzieci są najedzone i przypominają, że później trzeba poczekać na podwieczorek. Z placu zabaw nie mogłam go wyciągnąć, jeszcze mi płakał, że on chce na podwieczorek z dziećmi iść. Mówi, że mu się podoba, że pani jest fajna. Pójdzie teraz na dwa dni próbne, ale myślę, że tam już zostanie. Fakt, że zacznie z grubej rury, bo od razu po 8h, ale myślę, że da radę.
Koleżanka niby mówi, że ona widzi zmianę, że pani się zaczęła zachowywać jak ciepła babcia, zaczęła rozmawiać z rodzicami itp, ale ja mimo wszystko nie mam zaufania, jutro pojadę po Wojtka rzeczy.
Słuszna decyzja, z opisu wynika że przedszkole zbieżne do naszego. Trzymam kciuki, napewno będziecie zadowoleni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując