Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dietetyka swsm
Wątek: Dietetyka swsm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-09, 18:25   #47
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Dietetyka swsm

Cześć dziewczyny!
Ja co prawda studiuję kosmetologię na tej uczelni, teraz będę na drugim roku.
Ale mogę co nieco powiedzieć Wam o szkole. Ogólnie uczelnia jest ok, tylko z organizacją tam mają na bakier. Czasem jest dużo zachodu żeby coś załatwić, ale da się przeżyć, nie jest aż tak źle wykładowcy są ok, wiadomo zależy na jakiego się trafi ale zdecydowana większość jest w porządku, jednak wiadomo jak to na studiach są wymagający. A wydaje mi się że będą Was uczyć ci sami co na kosmetologii Uczelnia jest zadbana, sale są ładne, aula też. Jadalnia to strzał w dziesiątkę, tym bardziej że serwują tam dosyć tanie i dobre obiady (zupa 3 zł i drugie danie 11 zł). Zawsze można podejść na dłuższej przerwie i zjeść coś ciepłego
Ogólnie niczym się nie przejmujcie, myśle że szybko sie zaaklimatyzujecie w nowym środowisku i poznacie wiele nowych ludzi, na początku zawsze jest ciężko a potem to już z górki
Oczywiście uczyć się trzeba jak wszędzie, i raczej to nie ma znaczenia jaki kierunek. Materiału - nie ma co ukrywać - jest dużo, szczególnie że przedmioty z I roku kosmetologii się w większości pokrywają z dietetyką Na wykładach materiału ogrom, trzeba pisać pisać i pisać, przed sesjami byłam zawalona kartkami i notatkami heh ale spokojnie da się przeżyć

No a tak poza tym znalazłam się tutaj bo zawsze chciałam studiować dietetykę, ale w zeszłym roku nie było jeszcze tego kierunku i wybrałam kosmetologię. Chcę to skończyć ale poważnie zastanawiam się nad wybraniem tego jako drugi kierunek w przyszłości, może za 2 lata także będę śledziła opinie na temat nauczania w mojej uczelni

Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując