Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-05, 11:46   #4540
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Hahah jakie sny
Tija kto by nie chciał u Ciebie już bliżej niż dalej więc z górki

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
U ciebie też

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja na izbie miałam ciśnienie 110/70 wiec nie pomogę. ..

Laura jak często Twój Mały wybudza się na karmienie? Bo pisałaś, że go nie budzisz?
Ja na razie w dzień po 3h i w nocy po 4 jednak budze nie wiem od kiedy pozwolić Jej na jakiś własny rytm?

W dzień mi się dzisiaj dwa razy sama obudziła, ale tak to jeszcze ma spanie.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Rzadziej niż ja A tak serio to nie kontroluję, nie jest to więcej niż 4-4.5h, a notorycznie mamy kilkugodzinowe serie jem-przysypiam-sram-ulewam-sikam, więc nic nie traci jak już przyśpi trochę dłużej. Odciągnięte z butli luzakiem ładuje 30-90 ml i to pomiędzy cycem
Widzę, że się chłopak rozwija każdego dnia, więc nie widzę powodów do niepokoju i ścisłej kontroli, bo to się u mnie nie sprawdza.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
A co dziwnego się tam zrobiło, coś niepokojącego? Taka opuchlizna, taka faudka u góry to raczej normalne. A swędzi gdy się chce goić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

O teraz kolej na sharlotke. Termin ci się zbliża! [emoji2]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Bleh, tak, wiem, że ta fałda jest spoko... Zrobił mi się nad nią taki pomarszczony plac, jak skóra węża, a pod nim jakby napuchnięta żyła.

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja mam za to bardzo nisko to ciśnienie, ostatnio 90/50, choć całą ciążę miałam wzorowe...kazała jeść więcej słodyczy, spoko, się dostosuje jak trzeba czego się nie robi dla dobra dziecka...strasznie twardy brzuch mam ostatnio, od dwóch dni ewidentnie niżej i trochę skurczy nocami, ale nic poważnego, czekamy 10dni do TP
To mi wyszło jakieś 70/50 jak wstałam po tej cesarce, położna się zorała, ale uspokoiło ją, że to przez to, że wstałam

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jakoś nie mogę uwierzyć, że Wy dalej w ciąży chodzicie[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
To takie nieprawdopodobne[emoji12]Ale sny [emoji23]To coś dobrego się dzieje [emoji16] a macica podobno lubi słodkie wiec sobie nie żałuj!


A ja jak cała ciążę żarł am słodkie na kilogramy tak teraz mnie nie ciągnie[emoji41]
Co jest o tyle dziwne, że ja z tych co torty mogą jeść na sniadanie obiad i kolację [emoji28]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
No, abstrakcja być ciągle w ciąży. Cudownie jest być samej we własnym ciele i patrzeć na takiego bobasa, a nie się z nim gnieść
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora