Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-16, 13:51   #630
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tego typu torbach? https://fablou.com.pl/
Ceny jak za skórzane a są robione z eko skóry i silikonu. Niby trochę fajnie, że zamiast skóry jest jakiś wegański materiał, ale jak sobie pomyślę to nie wiem, czy jednak w tej cenie nie wolę skórzanej.
Raczej bym tego nigdy nie kupiła za własne pieniądze, tak samo jak butów z silikonu, ale niebrzydkie.


Co do PJ, to niestety mam wrażenie, że zamiatają sprawę pod dywan, przykre, niby przekazali moją korespondencję do jakiegoś teamu od tego typu spraw, ale odpowiedzi chyba nie planują.


Mam teraz kolejny kłopot, młody ma za 40 dni urodziny i chciałabym mu kupić rower, ale nie ma nigdzie rowerów. Wszędzie jakieś same ochłapy posezonowe, czegoś takiego się nie spodziewałam. Dealerzy rozkładają ręce, mówią, że rowerów po prostu nie ma, brakuje dostaw, producenci nie mają podzespołów, wszędzie braki i opóźnienia. Niektórzy piszą o tym wprost, że przez Covid cała branża ma ogromne problemy. Szukam po sklepach internetowych, wszędzie pustki, niedostępne rowery w większości, trzeba zamawiać i czekać nawet kilka miesięcy. Jutro się wybieram do pobliskich sklepów stacjonarnych, objadę po kolei, może mi gdzieś załatwią to co chcę Do tego ceny poszły bardzo w górę, a to nie koniec.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując