Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak pracy i szans, nadziei na poprawę losu życia i wszystkiego co z nim związane...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-17, 11:09   #17
metodyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 12
Dot.: Brak pracy i szans, nadziei na poprawę losu życia i wszystkiego co z nim związa

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Nie odniosłaś się w ogóle do pozostałych rzeczy w moim poście. Doradca zawodowy, coach, ktoś taki? Są pytania, które ZAWSZE się pojawią na rozmowie rekrutacyjnej o kompetencjach miękkich i to musisz mieć obcykane. A taka osoba dodatkowo pomogłaby Ci sie przyygotować do rozmowy pod konkretne stanowisko.

Jakieś kursy, szkolenia w czasie, gdy jesteś bez pracy? Żeby podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy?

CV na 3 strony to zdecydowanie za dużo. Nie dziw się, że masz tak mało odpowiedzi, bo rekruter, który przegląda aplikacje, które przyszły mu na maila, nie będzie czytał nie wiadomo ile. Nie ma tyle czasu i jak ma 200 aplikacji do przejrzenia, to ciężko mu się dziwić. Przeleci wzrokiem i już. 3 stron na pewno przewijał nie będzie. Najlepiej zmieścić się na jednej stronie, zawrzeć informacje, które są odpowiednie na dane stanowisko, nie pisać o wszystkim, tylko konkrety.
Co do szablonów polecam Canvę - duży wybór, dużo darmowych opcji.
Odniose się niedługo do pozostałych rzeczy w twoim poście. Miałam raz do czynienia z doradcą zawodowym, zbudował mi CV, chyba jak pamiętam wtedy to chyba pomógł mi z CV bo ja pokazałam jak wygląda, ale to był program z UE chyba brałam udział w takim 3 miesięcznym kursie i stażu na kierunku pracownik biurowy no ale to było dawno bo w 2017 roku. W UP jest tylko pośrednik pracy, coach, doradca zawodowy pewnie byłby lepszy, ale po pierwsze nie wiem gdzie takiego znaleźć jako osoba prywatna a po drugie nie wiem ile to kosztuje. Z CV na pewno zrobię porządek w tym sensie, że je skrócę. A mam 3 strony bo do tej pory miałam krótkie okresy pracy i dlatego wyszły 3 strony. Pomyśle jak to zrobić, żeby je skrócić ale tak z głową, żeby nie było jakiś długich przerw w CV.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
metodyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując