Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co jecie na diecie - dietetycznie ale niekoniecznie fachowo ani restrykcyjnie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-07, 10:30   #11
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad - dietetycznie ale niekoniecznie fachowo ani restrykcyjnie!

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Ja chyba też niedługo będę musiała kupić nową bo w jednym miejscu lampka mi się przepaliła i czasami nie widać przedostatniej cyfry myślałam, że to wina baterii ale jednak nie.
A aplikację zobacz koniecznie, można też dodawać swoje produkty, przepisy itd.
Moja stara sie tez czasami zawiesza. Chcąc zmienic jednostkę miary nie zmienia jej wcale . Cos z nia nie tak. Juz od dawna chciałam zmienic ale szukałam jakiejs dobrej. Cos zamówiłam zobaczymy...

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Porcja kaszy gryczanej (ok. 50 g) plus 1-2 jajka sadzone (może być smażone na wodzie lub wodzie z małym dodatkiem mała lub oleju) i kiszony ogórek lub 2-3 łyżki surówki z marchwi.

Generalnie jeżeli chcemy schudnąć, a mamy problem z odmierzaniem porcji "na oko" przydatna jest najprostsza waga kuchenna. Stopniowo zmniejszam sobie np. porcje makaronu - jestem najedzona nadal, a nieprzejedzona (wcześniej, odmierzając "na oko", w dodatku "na głodno" odruchowo brałam więcej - grubo ponad 100 g, a teraz widzę, że na spokojnie wystarcza mi 70 - 80 g).
Dobra wskazówka! A ta kasza gryczana z jajkiem i ogórkiem bardzo mi sie podoba. A jak jajko usmażyć na wodzie. Nigdy tego nie robiłam. Na patelni troche wody wlać i wbić jajko???

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Oo fajny wątek,będę bardzo chętnie zaglądać
Może czerpać inspiracje?
Dziś będę robiła na obiad zapiekankę z kaszy gryczanej i sera białego,jeśli kogoś zainteresuję mogę wstawić przepis.
Kiedyś,kiedyś gdzieś w tv go widziałam ,przypomniałam sobie o nim i próbowałam odtworzyć,nie wiem czy dobrze ale dla mnie zjadliwie.
Tez ciekawy przepis! Oczywiscie, wstawiaj!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując