Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki naturalne-czy trzeba używać całą serię?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-16, 13:24   #5
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: kosmetyki naturalne-czy trzeba używać całą serię?

Cytat:
Napisane przez Agi.TH Pokaż wiadomość
Podciągam mój wątek. Bardzo nurtuje mnie ta kwestia, bo muszę się zaopatrzyć w jakiś krem i nie mogę się zdecydować. Zdaję sobie sprawę, że to nie są w 100% kosmetyki ze składników wyłącznie naturalnych, jednak są o wiele mniej napakowane chemią i sztucznymi zapachami, barwnikami itd. niż te "zwykłe" drogeryjne firmy i o to mi chodzi. Miałam ostatnio serię próbek Hauschki i moja cera bardzo dobrze je tolerowała, produkty te były bardzo wydajne (próbka kremu 5 ml starczyła mi na ok. 2 tyg) i mogłam spokojnie ocenić ich wpływ na moją skórę (choć wiem że większe efekty są widoczne po dłuższym czasie). Problem tkwi w tym ze mialam w tych próbkach całą serię tzn. mleczko do demakijażu, tonik, kremy i wszystko fajnie, już byłam zdecydowana na zakup kremu na początek, a tu na jednym forum dotyczącym wszelkich produktów naturalnych przeczytalam jak dziewczyny używające produktów Hauschki, Weledy, lawendowe Pole itp. piszą ze trzeba stosować wyłącznie tego typu produkty bo inaczej nie ma sensu. Nie była to więc wypowiedź producenta, ani żadna reklama. Proszę pomóżcie bo jestem trochę zielona w tych sprawach i nie wiem czy warto inwestować tylko w jeden taki kosmetyk?

Stosuj kosmetyk taki jaki ci słuzy. Myslę, że namawianie na zakup całej serii, bo inaczej taka pielegnacja nie ma sensu to czysta reklama Oczywiscie są kosmetyki które działają razem lepiej, ale niekoniecznie z jednej firmy. To bardzo indywidualna kwestia.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Iga2013 Pokaż wiadomość
Działanie osłabi się tylko wtedy, gdy jednoczesnie będziesz używac na przykład kremu z parafiną czy silikonami lub mozno wysuszających toników czy żeli nie trzeba stosować całej serii, można wybrane dopasowane do swojej cery produkty
Nieprawda. Oczywiście żele wysuszające, toniki nie są czymś dobrym i jeśli coś wysusza, to unikamy tego, ale nie ma reguły, ze kupując krem naturalny firmy X i krem z drogerii z silikonem, stosowane zamiennie (nie jedno na drugie od razu oczywiscie) zadziałają gorzej/ słabiej, czy też jeden słabiej a drugi gorzej.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując