Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Weganin na w 80% surowej diecie - czy da się zbudować masę mięśniową?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-14, 21:53   #1
nathasza89
Przyczajenie
 
Avatar nathasza89
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10

Weganin na w 80% surowej diecie - czy da się zbudować masę mięśniową?


Witajcie,

od niedawna pokochałam dźwiganie. Nie ma ono dla mnie porównania do wcześniejszego "machania nogą". Na prawdę sprawia mi to przyjemność, a wcześniejsze aerobiki były dla mnie katorgą. Na razie ćwiczę w domu, studiuje technikę ćwiczeń i staram się poprawnie wykonywać ćwiczenia, jednak postanowiłam, że chce iść do trenera personalnego, aby ocenił to fachowym okiem i dobrał odpowiednia dietę, ale tu właśnie jest problem. Myślę, że osoba na którą się zdecydowałam ma dużą wiedzę i osiągnięcia w kulturystyce, widać, że to człowiek z pasją, a to najbardziej cenie. Jednak obawiam się diety :/ Ponieważ jestem weganką z przewagą surowego, obawiam się, że powie mi, że ta dieta odpada, a strasznie nie chciałabym z niej zrezygnować, bo pomogła mi się uporać z moim wiecznym zmęczeniem i czuję się na niej świetnie. Czy uważacie, że da się to jakoś pogodzić? Nie chcę podważać jego wiedzy, ale mam też swoje przekonania co do jedzenia. Jestem na diecie wysokowęglowodanowej i niskotłuszczowej i wolałabym, aby tak pozostało.
nathasza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując