Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 07:33   #4238
Adamowa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 283
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Malinowa

Przykro mi, że się tu znalazłaś....

Tak jest jak napisała Campari, amniopunkcję zazwyczaj robi się po 16 tyg, a wcześniej można wykonać biobsje kosmowki, wydaje mi się, że ok 12 tyg.



Co do samego przebiegu T... Ja również jestem po pierwszym CC na życzenie, i nie było żadnej innej opcji niż poród naturalny...co dla mnie jest niezrozumiałe. Ale tłumaczyli to tym, że później można szybko zacząć się starać ponownie, po ok 3-6 miesiącach, a taki poród zabiegowy niesie ze sobą podobno duże ryzyko. U mnie trwało to trochę ponad dobę, choć lekarze przewidywali, że będzie dłużej, bo miałam długa i zamknięta szyjke. Ból jak dla mnie niewyobrażalny i akurat mi nie pomagały żadne leki przeciwbólowe. Mogę też napisać, że lekarka zadko mnie badała, właśnie ze względu na to, że nigdy nie rodziłam naturalnie, a szyjka była długa i twarda i jak płakałam, że mam jeden wielki, nieustający skurcz i czuję parcie, to mówiła, że histeryzuje. Jak widać debili i rutyniarzy nie brakuje. Ale to jedna taka była. Położne to anioły. Ja miałam też spotkania z psychologiem. Pytał mnie o moje oczekiwania. Ja nie chciałam nic widzieć, pogrzebu też nie chciałam i oczywiście zostało to uszanowane. Miałam T w 20 tyg. Takie małe dzieci nie płaczą, że względu na niewykształcone organy.



Co do karmienia piersią to nie wiem... Musisz wszystko uzgadniać z lekarzem, bo te wszystkie leki mogą mi miec wpływ na pokarm... Na pewno Ci wszystko wyjaśnia.



Trzymaj się ♥️
Adamowa82 jest offline Zgłoś do moderatora