Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-24, 18:32   #56
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Wiecie co ja już się pogubiłam
podsumowując
1.czy stan włosów jest lepszy po kąpieli czy po dekoloryzacji?

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bez sensu.
Ide do fryzjera żeby przeprowadził profesjonalną dekoloryzacje a on mi nakłada rozjaśniacz
To równie dobrze moge powiedzieć "prosze mi rozjaśnić włosy do blondu", o połowe taniej a efekt ten sam.

Już nie wspomne o tym że jak idziemy na dekoloryzacje do fryzjera to idziemy po to żeby jak najmniej zniszczyć włosy, a ktoś mi nakłada dajmy na to 12 % rozjaśniacz

Rozjaśnianie to rozjaśnianie do którego używa się rozjaśniacza. A dekoloryzacja to dekoloryzacja - ściąganie SZTUCZNEGO pigmentu z włosa, nie ruszy odrostów.
Ta nibydekoloryzacja rozjaśniaczem ROZJAŚNI włos a nie usunie sztuczny pigment, a to różnica.

Efekt rozjaśniania a tej nibydekoloryzacji jest dokładnie taki sam. Sorry. Ale taka jest prawda. Wmawia się klientkom że to super hiper dekoloryzacja a to zwykły rozjaśniacz.
myślę że masz rację, dlatego przestałam chodzic do fryzjera...parę razy zrobiono mi na głowie ,,koszmar,,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując