Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-18, 21:14   #89
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez devilish90 Pokaż wiadomość
A ja mam do Was takie inne pytanie czy jeżeli mam pół włosów utlenionych do zlotego blondu(jeden plus nie ma odrostow bo są robione od wewnątrz...) ,a pół przyciemnionych do ciemnego brązu...kolor tabaki...farby podobno wyjątkowo złe renee blanche ;( ..
to czy kąpiel rozjaśniająca coś mi pomoże?
nie chce blondu....
byłabym szczęśliwa gdybym uzyskała jasny brąz /ciemny blond...(naturalne moje to ciemny blond )
jak narazie zakupiłam szampon przeciwłupieżowy head&shoulders i sode....bo gdzieś wyczytałam że podobno taka mieszanka szybciej zmyje farbe...niestety farba trwała
włosy farbowane 2razy tzn w sierpniu bursztynem a tydzień temu fryzjerce nie wyszła koloryzacja i wyszła jej "zebra" ;( (plus odda mi za usługe..ale włosów mi nie przywróci..) ....RATUNKU

Fryzjerka mi powiedziała,że :FARBA FARBY NIE ROZJAŚNI...źle się czuje w tych włosach za ciemne i te utlenione pasma...tragedia (farba na 24 mycia bursztyn a teraz fryzjerka używała farb renee blanche ....

Czy na moich włosach pomoże coś ta kąpiel rozjaśniająca...?

wiem jedno jak odzyskam jasny brąz ciemny blond pożegnam się z farbowaniem aż do pojawienia się siwych!! (
też wiele razy słyszałam że farba farby nie rozjaśni. I tak i nie.
To znaczy jeśli stara farba się wypłucze i będziesz co jakiś czas nasycać ją barwnikiem z jaśniejszej farby to wydaje mi się że możesz otrzymać ,,dany,, kolor - faktem jest że z czarnego blondu nie zrobisz.

Jest coś takiego jak odbarwiacz koloru farbowanego, firmy Vitality's - nie rozjaśnia a usuwa wyłącznie cząsteczki produktów koloryzujących, podobno proces ten nie narusza naturalnej struktury włosa - ktoś już chyba o tym pisał.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując