Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 11:04   #88
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Moja cera tez jest dramatem,ale byłam u gina z tymi bólami i przepisał mi Daylette (anty) więc myslę,ze za jakiś czas mi sie poprawi
Teraz planuje kupić serum Bioliq i krem pod oczy z Yves Rocher,bo mam do nich zniżke
No i Mój kochany Alantan mi sie skończył,musze uzupełnić braki,mam też Cataphil ale ja mam wrazenie,że jak sie nim wysmaruje to nic mi on nie daje
Niestety, anty to niby zło, ale mają też dużo plusów i dlatego się ich trzymam

Ty chyba brałaś o takim samym składzie, tylko w sytemie 21tab+7 dni przerwy? Daylette są 24+3

Nie wiem dlaczego ja pamiętam takie rzeczy, jak jakiś prześladowca Wiem kto czym farbował, jaki ma zapas odżywek, moja głowa pojemna na takie fakty

Cytat:
Ja ma problem do dzisiaj ze skóra głowy
mam pełno pryszczków na głowie i to sie goic w ogólę nie chce
Masakra... Od Palette musisz trzymać się z daleka, ale to przecież wiesz

Cytat:
O tak i ten peeling musze zamówic,bo czaiłam sie na niego ale wszystko wykupiłyście na All
ale Truskawkowa czuwa i już podesłała mi link z aukcją na All
Jaka to kochana dziewczyna jest
Szkoda, że nie płacą mi za reklamę
Haha Tak sobie myślę, że jak ktoś spojrzy na nas z boku, to zobaczy klasyczne kółeczko wzajemnej adoracji i spijanie z dziubków

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kylie ciśnie... Ale na kacu cięzko skleic coś logicznego
Eeee tam, dajesz sobie radę znakomicie

Cytat:
Jestes tak sliczna,że jako modelka powinnaś pracować
Dziekówa kochana, ale ja bym była modelką jednej miny, nie wiem co bym mogła reklamować

Cytat:
ja chciałam tylko powiedzie,że jestem przed 10-tym i prosze o łaskę i o nie podrzucanie mi nowych produktów do włosów
Ja już nie będę spamować o nowościach, bo już wszystko napisałam
Cytat:
kawa mi sie już kończy
Pół litra to mało


|
|
|
V
Ja jeszcze mam, ale już wystygła przez to spamowanie

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Mój rozróżnia kolory lepiej jak ja
jako zapalony grafik ma lekkiego fioła na tym punkcie
Masz utalentowanego skarba, ale to już wiesz

Cytat:
Ja tm moge czyac i czytac o Twoich włosach,a jeszcze jak zdjęcia dodajesz to w ogóle
Ooo, ja się czasem wstydzę, że tak spamuję o nich ciągle Nie chcę wyjść na jakiegoś egocentryka, ale nie mam komu nawijać. Niby mogę chłopu gadać, ale to trochę jak do ściany Trzeba mu wskazać palcem, co ma zauważyć, wtedy powie "tak, tak faktycznie"


Cytat:
nie strasz
Wiem tyle, ile widziałam na niektórych fotkach dziewczyn Jedynym się spiera ładnie przez złoty blond, a u innych taki nienaturalny, łososiowy trochę? Wydaje mi się, że rozchodzi się o typ rudości, bo rudość rudości nierówna. Im rudość bardziej w stronę czerwieni, tym gorzej wygląda sprana, takie jest moje spostrzeżenie

Cytat:
Uffffff...chyba skończyłam
Wariatki z nas, siedzą przed kompem z ucieszonymi minami i walą w klawiaturę Chłop się często śmieje z mojego wizażowania
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując