Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-10, 14:10   #2320
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Zoya11 Pokaż wiadomość
Kasiateacher jestem ciekawe zatem jak spiro wplywnie na cykl miesiaczkowy ,bo moze go zaburzac,bierzesz codziennie?Ja bralam rownoczesnie z anty takze nie potrafilam stwierdzic jak działa na ten aspekt.Myślę ze bedziesz zadowolona z efektów,u mnie naprawde duzo zrobil dla wlosow,dezycja o zmianie na flu/fin zapadla dlatego ze dostalam łojotoku(bralam spiro rowniez z powodu tradziku) nagle a to ponoc była oznaka ze lek nie dzialal już wystarczajaco dobrze.

Ja przy spiro100 bez anty miałam duży problem, miałam krawienia/plamienia co dwa tygodnie...idealnie co dwa tygodnie. Teraz jestem w ciąży, a po wrócę do leczenia i zapytam doktor Kurzeję o sens stosowania spiro50. RTaką dawkę tolerowałam dobrze, ale czy ma ona sens? Wielu lekarzy twierdzi, że spiro na włosy da efekty dopiero przy dawce 100....
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując