Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chłopiec czy dziewczynka? Preferencje dotyczące płci dziecka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-23, 16:58   #6
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Myślę, że każdy ma jakieś preferencje i jakieś rozkminy [emoji16]

Przypomniała mi się moja szwagierka, ma dwóch synów. Zawsze chciała mieć córkę. Pierwsze dziecko - syn. Mówiła,że była rozczarowana, ale summa summarum cieszyła się, że dziecko zdrowe, pokochała całym sercem.

Druga ciąża. Znowu oczekiwania względem płci, w sensie, że będzie córka. Jak poszła na USG i się dowiedział, że będzie znowu syn, to mówi, że wpadła w rozpacz. Mówiła,że nie pamięta nic z wizyty u lekarza, tylko to dźwięczące zdanie "to będzie chłopak", że wyszła od lekarza i się rozpłakała, że tak to przeżywała,że płakała po kątach cały tydzień, bo inni nie rozumieli jej "problemu". A ona oczami wyobraźni widziała siebie jako mame ubierająca córce różowe sukienki i zaplatająca warkoczyki. 🤷



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tego nie rozumiem, bez kitu. Dziecko to odrębny człowiek, przyszły rodzic powinien myśleć o zapewnieniu mu kochającego domu, dobrego bytu. Nie rozumiem, że ktoś o tym myśli jak o lalce, której będzie zaplatał warkoczyki.
Rozkminy można mieć różne, pewnie. Mamy różne problemy. Ale to trzeba je przepracować, zwłaszcza jak chce się być rodzicem...
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując