Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stylizacja ślubna - pomysły ! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-09, 14:21   #4
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: Stylizacja ślubna - pomysły ! :)

Ciężko powiedzieć o ile dodatki typu biżuteria można doradzić, to fryzura i makijaż jest sprawą bardzo indywidualną, ciężko coś powiedzieć co będzie Tobie pasowało nie widząc Cię, fryzurę dobiera fryzjerka biorąc pod uwagę Twoją urodę, suknię i stan tego co masz na głowie podobnie z makijażem, jeśli chodzi biżu to myślę ze jakieś kolczyki i bardzo bardzo delikatny łańcuszek na szyję, gdyż suknia ma dużo świecących się ozdóbek.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Natomiast jeśli chodzi o bukiet, ja np swoim bukietem chcę po części nawiązać do stroików które będą na stołach, nie identycznie ale jednak żeby mało wspólne elementy, podobną kolorystykę, salę mam w kolorach : biel, bordo(krzesła) jest kilka drobnych elementów fioletu i kwiaty będę mieć w odcieniach bordo, trochę ciemnego różu, jasnego fioletu, kremu z dodatkiem zieleni w postaci margaretek z zielonymi środkami i zielonymi stokrotkami, myślę, że sama będziesz w stanie określić co będzie pasować, jeśli ustalisz sobie pewne zasady organizacji ślubu Jeśli zamawiasz bukiet u florystki na pewno coś Ci doradzi, szukaj też na google jest tam mnóstwo propozycji w galerii, na wizażu jest też osobny wątek o wiązankach ślubnych
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując