Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-24, 20:24   #768
Holyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Akurat z zapachem wpadającym w Macaron Treats się nie spotkałem, a przeleciałem przez większość jedzeniówki z Kringle (chociaż na sucho), Country i Goose Creek. Ten akurat jest dosyć niepowtarzalny i drugiego takiego migdałowego raczej prędko nie znajdziesz.

Aczkolwiek jeżeli chcesz słodkości ciastkowych to polecam z całego nosa i serca Colonial Candle Clementine Cupcake. Obłęd wszędzie. A ogólnie nie ukrywam, że najlepszą jedzeniówkę ma Yankee. ;D
Najgorzej! Czyli do usranej śmierci będę go zamawiać 😂 Ale może się skusze na Twoją propozycję Colonial Candle bo jestem zakochana w takich słodyczach, ale jak pale je w mieszkaniu to spotykam się niezadowoleniem rodziców którzy każą mi palić 'te śmierdzuchy' jak już się wyprowadzę 😂

A jeszcze apropo tych samplerów, można je kruszyć do kominka? W ogóle jakoś tak się zawiodłam dziś bo otworzyłam paczkę z Cocolity i woski bardzo słabo pachną w opakowaniu a wcześniej jak zamawiałam to już przy otwarciu paczki uderzał mnie ich mocny zapach 😔 Chyba że w niektórych przypadkach to normalne? Jestem początkująca więc mam dużo pytań w zanadrzu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Holyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując