Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-24, 21:47   #771
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Holyy Pokaż wiadomość
Zamówiłam na cocolita.pl, co prawda strona typowo kosmetyczna ale mieli -25% a wszyscy wiemy jak to działa na człowieka Folia jest jak funkiel nówka, tylko Cherries on Snow czuć porządnie a reszta, czyli Pain au Raisin, Christmas Cookie i Fireside Treats to słabizna :/ Ale wypróbuję Twój sposób z tą folie, może coś z nich będzie

Dostałam próbkę Orange Vanilla od Goose Creek i to kompletnie nie mój zapach. Może jakby było więcej wanilii niż pomarańczy to byśmy się polubili. Oddałam mojemu chłopakowi, o dziwo też mu się spodobała ta zabawa

Christmas Cookie, Merry Berry Linzer i Magic Cookie Bar już mam, ten ostatni mnie zabił już jak otworzyłam przesyłkę. Nawet jak schowałam go do woreczka strunowego to w całym pokoju go czułam Na pewno się odezwę! Jesteś mężczyzną i tak ogarniasz? Jestem pod wrażeniem! A bloga dziś przejrzałam przed pracą, zaraz się w niego zagłębię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cooo? U mnie Pain au Raisin to było czuć tak, że jak do mojej mamy przyszła koleżanka, to się pytała, co tak ładnie pachnie, a zapach leciał drugi dzień (!) i drzwi do pokoju mojego były zamknięte! Christmas Cookie starczył mi chyba na 3 razy, zwykle woski YC idą na 2. A Fireside Treats to w ogóle killer, o świecy nie wspomnę. Co oni Ci przysłali? D: Zamawiaj na YankeeHome dzisiaj jest -30%, zdażysz jeszcze. Woski po 6,30 i od nich zawsze przychodzą najlepszej jakości.

No ogarniam, jakoś daję radę. Dużo facetów lubi różne zapachy, w Polsce też widziałem kilka męskich blogów, zagranicą to już w ogóle szał.

DAJ KONIECZNIE ZNAĆ JAK BLOG!

Edit: Serio? Mam świecę i jest za☠☠☠ista! "XD
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując