Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pm 2020.
Wątek: Pm 2020.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-22, 09:40   #4293
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ooo widzę, że podobne okolice. Polwcam Ci salon le mariage w Bytomiu. Naprawdę świetna obsługa. Najpierw wybieralam sama, potem Pani proponowala coś od siebie, co według niej będzie do mnie pasowało. Dużo doradzała. Naprawdę byłam bardzo zadowolona (:No właśnie.. A z drugiej strony te różnice nie są jakieś ekstra powalające.. Chyba mimo wszystko miałabym obawy na ślub. I balabym się też dziewczyny, że część starszych gości będzie miała problem, żeby to ogarnąć... Dobrze jak jednak jest ktoś kto nad tym wszystkim. Ma to super klimat na pewno i bardzo mi się podoba, ale przez to zostanę chyba jednak przy fotobudce albo fotolustrze
Swoją drogą był ktoś na weselach i ma porównanie? Co lepsze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam na fotobudki uczulenie w przeciągu tygodnia byłam na 2 weselach jednym bez fotobudki gdzie leciały selfiki z głupim minami i drugim z fotobudki i po 1 jak dla mnie to fotobudka rozwala zabawe bo jest nagle nalot bo stoi tylko 2h i przez 2h totalnie nikt się nie bawi, jedna wielka kolejka, para młoda stoi bite 2h bo żeby z każdym mieć zdjęcie, wszystkie zdjęcia z tymi głupim akcesoriami, zespół siedział nic nie grał bo i po co i kto już sobie zrobił zdjęcie z parą młoda siedział i pił bo nic innego nie miał do roboty przez 2h... Mi się to totalnie nie podoba :/ nawet DJ nam mówił że takie fotobudki, sesja w trakcie wesela, jakieś milion sesji pozujacych z każdym często rozwala zabawę, 2h przelatuja, nikt się nie bawi, połowa się zdarzy upic siedząc i czekając [emoji14] tak to do aparatu każdy podejdzie kiedy będzie chciał bo będzie caky czas dostępny, żadnych kolejek i wszystkich gości czekających na swoją kolej [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora