Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-10, 10:10   #3013
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVI

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Myślę, że to siemię lniane.
Tortille są kupne i w ogóle mają fatalny skład.
Wasza wczorajsza dyskusja skłoniła mnie do refleksji jakie mam słabostki związane z niezdrowym jedzeniem i na pewno tortille są jedną z nich.
Jak ognia unikam glutaminianu sodu i syropu glukozowo-fruktozowego. Wyjątek stanowi jeden rodzaj szynki, którą lubi mój mąż (kupuję ją 1-2 razy w miesiącu), a w której jest glut no i ja czasami lubię sobie wypić Desperadoska z syropem g-f
Czasami kupię jakieś pierogi czy krokiety z konserwantami jeśli nie ma do wyboru innych...
No i przetworzone słodycze, ciasteczka, wafelki itd. to niestety wielka słabość TŻ-ta... ostatnio i tak mniej niż kiedyś i staram się częściej kupować jakieś orzechy, no ale i tak regularnie coś w domu takiego mamy...
Aha i maggi też mamy w płynie, ale to tylko TŻ czasami do rosołu używa (średnio jedna butelka na rok), ja nie znoszę
Za to mam swoje kostki rosołowe i wegetę... Buraczków i ogórków konserwowych nie umiałabym kupić w sklepie bo też tylko domowej roboty.
I sera topionego nie kupuję chociaż lubię bardzo...
Więcej grzechów nie pamiętam
Jak robisz kostki rosolowe? Są bardzo wymagające? Zabieram się do tego jak pies do jeża i nie umiem przemóc, a kostki to ostatnia "chemia" w mojej kuchni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora