Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-10, 11:21   #3028
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVI

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Moje smaki niam niam

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Ervischa spróbuj gotować tak jak to Hindusi robią czyli w Gee na małym ogniu duszą wszystkie przyprawy suche i chili dopiero potem wrzucają resztę.
Dobry moździerz dostaniesz w Ikea . Albo w necie . Najlepsze są z granitu (żadna porcelanowe czy marmurowe)
Ikei nie mam ale wiem ze mam szukać graintu. Odrzucałam drewno, porcelane ale zastanawiałam się nad granitem i kamionką.


Odnośnie curry - ja najpierw smażyłam cebulę z imbirem, potem czosnek i suche przyprawy i tak z 1-2 minuty az zaczęło intesywnie pachnieć ale robiłam na oleju... nie jem masła

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Dzięki, ale ja nie mam nietolerancji na mleko tylko alergię na białko, a ono nie znika po ukwaszeniu tylko cukry się rozkładają, więc Ci z nietolerancją laktozy jeśli dobrze kojarzę mogą jeść rzeczy ukwaszone. Mi zostają tylko roślinne odpowiedniki. Koziego też niestety nie mogę.

Ervisha falafel? Grubo, wydaje mi się, że jest trochę z tym zabawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maszynkę do miesa mam - taką ręczną Weganie mówią na nią maszynka do falafeli :P


Chyba nie ma z tym dużo roboty... moczysz ciecierzyce, mielisz, doprawiasz, smażysz lub pieczesz (są pieczone wersje) kwestia doprawienia
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora