Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-15, 13:52   #2118
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wam tez tak niekomfortowo sie chodzi?
Jeszcze tydzien temu moglam na spacer 8km isc a teraz wleke sie, czuje ze inaczej chodze, tak szerzej nogi stawiam no i przy chodzeniu delikatnie boli mnie podbrzusze, takie niekomfortowe uczucie ciagniecia [emoji849]

Martynka, u was tez sa Emmas diaty packs & bounty packs?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Mnie juz od dobrych kilku tygodni boli albo ciagnie jak chodze i jest coraz ciezej. Nogi stawia sie szerzej, bo ciezar coraz wiekszy wiec cialo sie dostosowuje. Tak sie latwiej chodzi i trudniej o upadek, niz podczas normalnego chodzenia.
Sa dni, ze moge przejsc spory kawal drogi a sa takie, ze mi sie nie chce i lapie zadyszka.

Do Emmas diary sie nie zapisalam a bounty pack dostalam na pierwszej wizycie szpitalnej. Drugi odebralam w Boots w zeszlym tygodniu, ale w sumie nic tam nie bylo. Malutki sudocrem, probki wkladek higienicznych z Always, probki tabletek do sterylizacji i jakas znizka na Pregnacace, ale ja tych witamin akurat nie biore, wiec mi sie nie przyda. Do tego gazetka i to wszystko. Takze dla mnie to taki zbedny bajer. Nawet bym tej drugiej torby nie odebrala, gdyby nie to, ze bylam w Boots.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując