Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzyścia '09 - nareszcie część XXVI!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 09:51   #76
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Maturzyścia '09 - nareszcie część XXVI!

Cytat:
Napisane przez Czarnula4 Pokaż wiadomość
Uu to się zabawiłaś w tyle urodzin
taaaa jeszcze jedna część mnie czeka w tym tygodniu
Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Wróciłam po nocce, poszłam na spacer z psem, zrobiłam zakupy i odwiozłam mamę do pracy. Teraz wcinam pierogi grillowane aż szkoda mi iść spać taki ładny dzień..., ale wieczorem znowu do pracy więc trzeba

Miłego dnia Wam życzę
zaciekawiłaś mnie nigdy nie jadłam, nawet bym chyba na to nie wpadła, żeby tak zrobić , muszę wypróbować
Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Hej!

Zaryzykuję i poproszę o taką fryzurę, bo i tak zawsze mam coś podobnego na głowie, więc może wypali.



Było super. Byliśmy w Słonecznym Brzegu, ale udało nam się też zwiedzić Nessebar i Święty Wlas. Piękna pogoda, super fale na Morzu Czarnym, chociaż pod koniec wyjazdu było tak spokojne, jak jezioro. Nie mogliśmy sobie odmówić i przez 2 tygodnie codziennie byliśmy na plaży... A największą frajdą był dla mnie lot samolotem, bo to mój pierwszy raz. Wstawiłam parę zdjęć na fejsa, to możesz sobie rzucić okiem, pewnie jeszcze na dniach coś dołożę, jak TŻ mi przyniesie ze swojego telefonu zdjęcia. Naprawdę - w tym roku wyjazd miałam bardzo udany!





Też myślałam o odstawieniu i dokładnie mam te same obawy co wy. Plus jeszcze jedną - ciąża, oczywiście.

Zmykam na ścięcie. Miłego dnia.
Obczaiłam, cieszę się, że było fajnie . Pokaż się jak wrócisz od fryzjera
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora