Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-28, 09:37   #1661
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ok rozumiem a skoro piszesz, że informowaliście niezaszczepionych, że nie będzie problemu, to dziwne tłumaczenie z ich strony.




Według mnie świadkowa/świadek powinna/powinien sam z siebie trochę pomóc. Bo przyjaciele powinni sobie pomagać. Ja od mojej świadkowej nie wymagam nic, ale mam świetną przyjaciółkę, która sama się angażuje w wiele rzeczy związanych ze ślubem, organizuje mi panieński, jedzie towarzyszyć mi w szyciu sukni, o wszystkim jej mówię, czasem sięgam po poradę i nie ukrywam poprosiłam ją o kilka rzeczy, o to np. żeby zrobiła mi i tż zdjęcia do fotoksiążki dla rodziców, o to żeby przeczytała czytanie w kościele. Nie wymagam tego od niej, ale proszę i daję jej wybór. Mam to szczęście, że myślimy podobnie i dla nas jest to naturalne, żeby wspierać się w tym dniu. Mam nadzieję, że niedługo ja będę mogła towarzyszyć jej w dniu ślubu i sprostam temu. Bo tak czuję i chcę się zaangażować.

Tak samo nie uważam, że czymś złym jest na przykład rozdzielenie ,,zadań'' świadkom w dniu ślubu. Np. że świadek coś przyniesie w dane miejsce po kolacji, albo, że świadkowa będzie sprawowała nad czymś pieczę. Owszem - imprezę organizują państwo młodzi, ale czasem się nie rozdwoją. Dla mnie ma być balans w tym wszystkim.
Mam identycznie. A że świadkowa to moja przyjaciółka, a ja jestem jej świadkowa to sobie bardzo pomagamy.
Za to TŻ swiadek-brat, w nic się nie angażuje, nawet póki co nie pomyślał o kawalerskim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując