Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-29, 10:50   #71
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 371
Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Mnie też wkurza wybrzydzanie i problemy zakupowe z tym związane.
Kocham burakowe zupy, mój facet nie. Nie lubi papryki surowej, rzodkiewki, chrzanu, kukurydzy… Kanapki to najchętniej z samą szynką i serem bez warzyw, wiecznie kabanosy pożera, w ogóle tylko mięcho i wędlina.

Masakra, właśnie ojciec mojego faceta całe życie mięso mięso mięso. Jak u nich jesteśmy to zawsze robimy jakiś obiad wspólnie, który jest zróżnicowany, a jak ojciec robi, to jest np jakieś mięso i chleb, albo jakieś mięso i ziemniaki. Po prostu zjada się samo to mięso i zapycha resztą. Mięso to podstawa xd

U mnie np nigdy się tak nie robiło, ze na obiad biała kiełbasa, chrzan i cześć. Dla mnie to w ogóle nie obiad

Wiec jak jesteśmy u nich kilka dni, to trochę mi ciężko xd

Dziwię się, ze mój chłop się tak wychował, on nie ma takiego parcia na mięso, jednocześnie będąc tam nie widzi, że to jest trochę dziwne, zje każda ilość mięsa bez grama warzywka czy czegokolwiek


Mówię ostatnio, ze ogólnie smaczne, ale taki obiad to by się przydały chociaż jakieś buraczki czy coś…..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-09-29 o 10:53
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując