Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-10, 13:47   #3513
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać. Część II

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
ja wlewam destylowaną


Co do -uje to obowiazuje tylko w czasownikach

gsk do wewnątrz

Teraz ja mam pytanie, ale pewnie nikt nie zna odpowiedzi

Zawsze od kataru robi mi sie taka ranka pod nosem i potem strupek i do tego boli.. ale to paskudnie wyglada (cos podobnego do opryszczki) i teraz czuje ze znowu mi sie zrobi bo juz mnie nos boli...
Wiecie moze czym to smarowac zeby sie to swinstwo nie rozwinęło? Nie wiem zreszta czy to lubi wilgoć i smarowac jakims kremem albo maścią
Natłuszczaj to - skóra pęka, bo jest cały czas wycierana chusteczką i przesuszona. A przy następnym katarze smaruj cały czas, to zapobiegniesz jej powstaniu

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
moja mama kiedy używała zwykłej z kranu, zepsuła żelazko to znaczy ono po jakimś czasie się samo zepsuło woda się z niego lała i w ogóle. a teraz do nowego używa takiej specjalnej, kupionej w sklepie

a ja mam pytanie z innej beczki:
mam ostatnio jakąś chorą fobię,na punkcie moich rąk i ich pocenia się. niby jest zima i problemu nie powinno być, ale jednak..po prostu na samą myśl, że mam komuś podać rękę ona robi się wilgotna, często mokra. a jeśli jestem w pomieszczeniu gdzie jest gorąco, to już w ogóle..
problem znika kiedy np jestem w domu, kiedy o tym nie myślę ręce mam suche jak nigdy..
czy to się jakoś nazywa? są jakieś sposoby? próbowałam Antidralu na dłonie,ale nie działał.
Skoro pomaga Ci tylko nie myślenie o rękach - to znaczy, że pocenie się masz na tle nerwowym. Może coś na uspokojenie? Relaksacja? Ziółka?
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora