Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2016 część 5.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-10, 22:19   #83
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Żony 2016 część 5.

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Ja tylko w temacie włosowym wtrącę, że udało mi się przywieźć z Indii jedno cudo do włosów. Odżywkę na bazie oleju ze słonecznika i amla. Moje włosy są wymagające i nasze odżywki nie dawały rady a po nich mam włosy dosłownie jak jedwab. Myślałam że sobie w strzelę w stopę jak zaczęłam tego używać że tylko jedną buteleczkę przywiozłam ale namierzyłam że w Polsce można dostać online więc chyba zrobię konkretny zapas
No ja tak samo nawiozłam cudów, na Filipinach zupełnie psim swędem kupiłam najtańsze COŚ w dziale z dezodorantami - za równowartość 7 groszy, biały proszek w pudełeczku. Jak spytałam babki co to, to popatrzyła na mnie jak na kosmitę i mówi,że to jak dezodorant, ale naturalne. Okazało się,że to ałun potasowy, tzw. tawas i powiem Wam,że tak genialnego wynalazku w życiu nie widziałam. Używamy z tż od marca i działa 100 razy lepiej niż każdy dezodorant, a w nie jakieś gorące dni w ogóle nie muszę używać, bo tak idealnie reguluje gruczoły.
Nawiozłam też maseczek, takiego żółtego proszku z Tajlandii itp, same cuda Albo naturalne pasty do zębów, w proszku też śmiałam się,że za przemyt nas kapną :P

Devilek, gratulacje!!!
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora