Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 14. W tej części wszystkie zachodzą a niektore już urodzą :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-13, 09:46   #3282
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 14. W tej części wszystkie zachodzą a niektore już urod

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86359337]Puchatku Ty też pięknie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Aga no niestety... To taki typ. Mnie odcięła od dziecka, bo jako byłej żony brata nie zaprosiłam jej na chrzciny syna. I nie pasowało jej, że nie zabiegam o kontakt z jej córką na co dzień, tylko byłam na dzień dziecka (z prezentem i swoim synem - a jest między dziećmi 5 dni różnicy wieku - i ona dla młodego nie miała nawet głupiego gryzaka). W zemście za to, że nie była zaproszona na chrzciny, nie zaprosiła mnie na roczek małej. I tak ja nie mam kontaktu z bratanicą. A przez 3 lata jak mała się urodziła to moja babcia i dziadek (małej pradziadkowie) widzieli ją jeden raz. Na więcej nie pozwoliła. Dopiero teraz, jak już dziadka nie ma to nagle brat mógł małą do nich (babcia mieszka z moją ciocią) zabrać i nagle są zaproszone na dzień babci... Brak mi słów.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Słabo używać dziecka do swoich zagrywek. Choć dobrze że coś jej się odwidzialo.
Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
U nas dzis imprezowo.. Załącznik 7657907Załącznik 7657908

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Najlepszego dla Was! [emoji6]

Ja wczoraj byłam na kuligu, później ognisko i kiełbaski. Potrzebowałam takiej odskoczni, ale było fajnie 🛷 A dziś już u nas na plusie i śniegu coraz mniej. Będzie plucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora