Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Księżniczkuję?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-17, 07:48   #47
Takajedna88r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 40
Dot.: Księżniczkuję?

Tak, księżniczkujesz.

1 sytuacja : i tak jedziecie do galerii, więc problem z czapy.

2 sytuacja : facet zachował się super. Chciał dodatkowo zobaczyć sje w czwartek a w sobotę i tak powiedział, że przyjedzie ttlko wieczorem.

Gość ma normalne relacje z rodzicami, szczególnie jak teraz z nimi mieszka. Wiesz, rodzice to ludzie, których się kocha i chce z nimi spędzać czas, a nie zbędny mebel, który się wystawia na śmietnik jak przestał być potrzebny.

On nie jest maminsynkiem, za to Ty egocentryczką i owszem...

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Dla mnie zrozumiałe jest, że jeśli razem i rozmawialiście wcześniej o zakupie dla ciebie sukienki i dla niego garnituru a potem i jego mamusia tez chce sukienkę sobie kupić, to facet powinien to powiedzieć jednak inaczej. Np. czy nie będziesz miała nic przeciwko, gdy pojedzie z wami mama.
A tak w ogóle, to on zaczął z tobą rozmowę, że nie wie jakie masz plany a ty twierdzisz, ze o tych planach wiedział. Dlatego podejrzewam, ze prawdopodobnie o nich zapomniał i ty mu dopiero je przypomniałaś. A żeby bardziej nie wtopić to walnął, jak kulą w płot, że przecież możesz tez pojechać z nimi.
.
Z tego co ja zrozumiałam nie buli umówieni na zakupy na tą sobotę ttlko : no wiedział że ja też nie mam kiecki a on garnituru a przecież wychodzi ze to ostatni wolny weekend. Nie rozmawiali konkretnie wcześniej i jak facet zaproponował, że no ok, co za problem żeby jechać razem, to się panna obraziła.

Cytat:
O częstych obiadach na pól dnia z noclegiem, to ja nie wiem, która by była zadowolona.
Jelsi to nie jest co weekendowy rytuał to nie widzę problemu. Czasami nocujemy z mężem i dziecmi u moich rodziców, bo się za siedzimy, bo drinka ktoś wypije, bo nie chce nam się po nocy wracać. Baaa... Nawet taki Basic ubraniowy mamy u rodziców na takie sytuacje... Ale jak mówię, one się zdarzają a nie są regułą.
Takajedna88r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując