Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-19, 10:29   #1864
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że od listopada - sprawdziłam kiedy ją kupiłam. Oglądam na filmikach jak hybryda bez problemu schodzi z paznokcia, pamiętam jak to było u kosmetyczki, a u mnie tak nie ma. Może za małe obroty? Nie mam pojęcia. Ale jak Ty mówisz, że masz 6 kresek i robisz na 2, to ja robię praktycznie na połowie mojego pokrętła. Szkoda, że te tańsze frezarki nie mają informacji o obrotach, tylko trzeba robić na czuja.
Też się zastanawiałam jak na YT jednym pociągnięciem schodzi kolor, no u mnie ni huhu się nie da. Wiem, nie mam frezarki za tysiące ale widziałam jak nawet ta słynną różowa frezarką tak robiły. A też mam polecane frezy. Pokrętło mam tak samo jak Ty na połowie.

I też mam problem z zapowietrzaniem, tzn jak ściągam kolor to w niektórych miejscach ( nie zawsze) miewam jaśniejsza plamkę i wtedy kombinacje alpejskie uprawiam bo nie chce mi się ściągać całego paznokcia i "łatam" go. Wiem, że źle robię ale nie mam czasu.
Tylko ,że ja mam dużo dłuższe od Ciebie paznokcie i często nimi gdzieś uderzę, może to jest u mnie przyczyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując