Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Boję się spróbować.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-23, 09:38   #12
shiny_unicorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 20
Dot.: Boję się spróbować.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dlaczego tylko 6 spotkań? Wybacz, ale dziwne to - praktycznie się nie widujecie, facet Ci jakieś prezenciki i kwiatki podsyła i obiecuje złote góry. Albo zacznijcie się spotykać jak normalni ludzie, albo daj sobie siana, bo to do niczego nie zaprowadzi. I miej dużo rezerwy do tych online obiecanek.

Dobre pytanie [emoji4] on by chcial, pare razy przyjezdzal jak konczylam prace pozno, by choc na chwile sie ze mna zobaczyc. Mnie to troche przytlaczalo, zaslepiona lekiem o odebranie niezaloznosci zaczelam go dystansowac. A on nadal sie stara(?). Jest to dla mnie bardzo dziwna i trudna sytuacja, w ktorej nie potrafie sie odnalezc, bo nie chce sprobowac wejsc w relacje, ktora moze sie tak naprawde okazac zupelnym niewypalem od poczatku. Stad ten post tutaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Troche nie jestem w stanie stwierdzic, czy moje zachowanie to strach przed zwiazkiem, tym bardziej po tak dlugim czasie bycia samej, czy jednak jakas intuicja, ze powinnam sie dystansowac i uwazac.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shiny_unicorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując