Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-19, 17:16   #3556
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Ja nie moge zrozumiec czemu nie daja pracownikom wyboru skad chca pracowac.
Przeciez kazdy udowodnil, ze sie da a nawet czasem daje sie lepiej.

U mnie tez naciskaja zeby te 3 dni w biurze byc. A wg mnie 2 dziala lepiej [emoji6]

Gosia, po takim urlopie teraz jeszcze kolejny urlop by sie przydal na odpoczynek [emoji86] Fajowy kubeczek.

Dziewczyny, te wasze parownice do ubran to duzo tej pary leci?? Tak widac ja golym okiem i pod mocnym cisnieniem?

Zakupilam jeden taki sprzet to musialam oddac bo wogole para nie leciala.
Wzielam inny i ten niby dziala ale moim zdaniem jakos slabo! [emoji2368]
Zgadzam się w/s HO.. [emoji847] mnie na razie nie gonią do biura ale nigdy nie wiadomo jakie decyzje będą [emoji849]

Wróciliśmy z basenu, po drodze spożywka a teraz gotuję gar kalafiorowej na dwa dni, może i na piątek [emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Bry [emoji2] ciężki ten wtorek był w pracy, dużo ludzi przyszło i jedne papiery wyprostowałam a 5x więcej wpływa ostatnio.
Młody już był na wyjeździe, w tamtym roku na obozie sportowym nad morzem, także wprawiony w boju! Szybko za jechali na miejsce, fajne mają atrakcje zaplanowane na te dni. Tylko żeby było cieplej, dziś tam śnieg padał [emoji33]
A co ja będę robić? Ojjj odpocznę wreszcie, nic nie robienie po pracy będzie fajne! Już się zapisałam na joge na środę i piątek. A dziś idę z przyjaciółką na drinka z palemką [emoji2]
Gosia ekstra kubek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super plany na najbliższe dni, korzystaj [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora