Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻa problem z "puszystą" dziewczyną
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-06, 17:18   #371
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: TŻa problem z "puszystą" dziewczyną

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
No i co z tego wynika? Ze skoro wszyscy kradna to ja tez powinienem? Gratuluje rozumowania. Poza tym laska jest NASTOLATKA. Z postow autora wynika nawet ze nie ma specjalnie duzo obowiazkow domowych. Nie porownoj nastolatki ktora nie ma NIC do roboty z pracujaca kobieta zajmujaca sie rodzina.
wynika z tego to, ze dziewczyna, ktora nie ma hobby, nie musi wcale miec depresji i bog wie czego

Cytat:
Jasne, czyli kazdy palacz tez powinien czekac az bedzie mial 3 zawal z rzucaniem palenia, bo po co sie spieszyc "nie jest tak zle"????!!!! Nie wierze, w to co czytam. Czyli z odchudzaniem trzeba czekac az sie osiagnie rozmiar titanica, bo wczesniej nie ma po co???!!!!
ja nie wiem jakich Ty ludzi poznalas bo ja w swoim otoczeniu widze duzo osob, ktore maja tendencje do tycia, utrzymanie rozmiaru 36 jest dla nich praktycznie niemozliwe. I zyja cale zycie z lekka, podkreslam LEKKA nadwaga i nie dobijaja do wagi 150 kg nigdy.

to, ze wazy 77 kg to sa insynuacje autora watku, on tak sobie podejrzewa. Stanu faktycznego nie znamy. A przez to jakie on ma podejscie do niej, to pewnie mu ona w oczach rosnie.

zadyszka jest spowodowana brakiem kondycji, osoby szczuple tez tak maja jak sie nie ruszaja

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Zgadza sie, tylko to jest DOKLADNIE TO CO PROBOJE BEZSKUTECZNIE ROBIC AUTOR. TEz ja wyciagal dla relaksu, tez kupowal zdrowe zamienniki (np chipsy bananowe o ktorych wspomnial). I nic. Jak beton. To co on ma zrobic?
zastrzelic!!!
no po prostu takiego tlustego, leniwego, spasionego balerona to tylko zastrzelic, bo nawet ciezkiego dupska nie ruszy pasozyt jeden bezuzyteczny!

/ironia


ps. chipsy bananowe to taka bomba kaloryczna, ze ja nie wiem kto by na tym chudl
__________________
.................

Edytowane przez syntagma
Czas edycji: 2009-04-06 o 17:21
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując