Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, zakręcone odnowienie! część XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-26, 09:37   #165
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, zakręcone odnowienie! część XXIV

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
O, to ja właśnie tak myłam. Szampon + odżywka na chwilę, w tym czasie albo myłam twarz, albo golenie kopytek, a potem zmyć

Trochę boję się tych szamponów bez sls, bo mam złe wspomnienia po vianku czy tam sylveco- nie dość, że nie chciał się dać rozprowadzić, to jeszcze włosy po nim były szorstkie, matowe, tępe. Ale trzeba spróbować. Jeśli sam spieniony i rozcieńczony szampon nie będzie chciał ze mną współpracować, to wtedy spróbuję najpierw rozprowadzić odżywkę, która nada włosom trochę poślizgu, a potem dopiero szampon. Dużo więcej czasu to nie zajmie.
No dokładnie i raz na jakiś czas jak masz ochotę to możesz nałożyć maskę czy olej i też będzie git.

Z tymi delikatnymi szamponami to tak dziwnie jest bo trzeba znaleźc ten swój a łatwo nie ma. Na sophieczerymoja jest dużo delikatnych szamponów, może zerknij tam jeśli te stosowane wcześniej nie pasowały, dziewczyny też mają swój sklep online. Ja niestety nie znalazłam delikatnego myjadła dla siebie, trochę winię to że w UK nie mam za bardzo dostępu do takich produktów, a te które próbowałam średnio mi się sprawdziły. Używam więc zwykle Lush, Naturtint (ten jest boski) albo Yes to Carrots i jest dobrze, chociaż te 2 ostatnie są chyba delikatne. Można mieć szampon z SLS który nie rypie, a rypie zwykle kombinacja mocnego detergentu i soli, więc da się to obejść.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując