Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-12, 10:52   #21
sweety21
Przyczajenie
 
Avatar sweety21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 25
GG do sweety21
Dot.: Oczyszczanie organizmu:)

A czy słyszałyscie cos o diecie warzywno-owocowej Dr Ewy Dąbrowskiej? Któraś z Was moze stosowała taka kurację? Słyszałam że podobno przynosi wspaniałe efekty ale nie próbowałam na własnej skórze.
Z tego co wiem to trwa od 2 do 6 tygodni i je się warzywa ( oprócz strączkowych), owoce ( ale tylko jabłka, grejfruty i cytryny...tak tak...tylko to), oczywiscie świeze niesłodzone soki warzywne i owocowe ( z jabłek, grejfrutów i cytryn tylko), słabą herbatę , zieloną, czerwoną, ziółka, i oczywiscie duuuuużo wody . Wiem, że był wątek na ten temat ale nie był rozbudowany i wypowiedziało sie tylko parę osób, i to na temat tylko warzywno owocowej diety z wszystkimi owocami , ale nie było konkretnie o diecie Dr Dąbrowskiej. Może macie jakieś doświadczenia odnośnie takiego wewnętrznego oczyszczania organizmu.
Ja osobiscie robie sobie 2 dni warzywno owocowe w miesiacu, ale tak sobie pomyslałam czy może by nie spróbować przynajmniej 2 tygodnie takiego oczyszczania dietą panie Ewy Dąbrowskiej. Co Wy o tym sądzicie??
Serdeczne Pozdrowionka dla Wszystkich Wizazanek
__________________
})i({ "Nic tak nie smakuje jak ukradzione czasu słodkie chwile przyjemności " })i({
sweety21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując