Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rubinowo-różowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-05, 22:31   #22
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: rubinowo-różowy

Cytat:
Napisane przez villemcia
dzieki Szyna

jakos mam takie wrazenie ze nowi uzytkownicy sa tu negowani..za to starzy jak by sie nie umalowali, co by nie zrobilo zawsze pieknie wygladaja i maja swietne fotki..

dzieki za krytyke...
I znowu to samo...

Nikt Cie nie krytykuję, a staramy CI sie podopowiedzieć, zasugerować- pomóc wprowadzić korzystne zmiany. Przecież nikt tutaj na forum nie robi sobie "wątków próżności", a tylko pokazuje efekty swojej pracy!
I tak ja wczoraj skrytykowałam Agę BJ za złą pomadkę. Sądzisz, że tylko tobie się obrywa? Na pewno nie.
I ze swej strony mogę napisać, że nigdy na tym forum o makijażach nie napisałam złośliwości, celowej krytyki, która odbiega/ła od prawdy! Staram się pisać, tak by pomóc, dac jakąs amatorską wskazówkę, bo nie jest sztuką napisać komuś "byrzdko, bo brzydko-nie podoba mi się". Nie na tym rzecz polega.
W ogóle na Wizażu jestem jakby innym człowiekiem.

Dlatego nie ma się co obrażac i dąsać, bo nikt nie chcę źle. A starac się udoskonalać swoją pracę.

Nie możesz pisać, że "nowi" są źle przyjmowani, bo wystarczy przejrzeć wątki Kamikitten, która zawitała na forum kilka dni temu, a jej makijaże podobają się... I nikt jej nie traktuję źle [czy dobrze], bo jest "nowa". To nierealne...

Życze wytrwałości w dążeniu do perfekcji.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując