Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-05, 20:50   #111
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Karolina nic wielkiego będę listonoszem [emoji41] podobają mi się godziny to że praca państwowa więc wszystkie dodatki są weekendy wolne... Miałam bardzo długa przerwe w pracy poza jakimiś dodatkowymi zajęciami zleceniami... czas zacząć [emoji2] jestem pozytywnie nastawiona i podjarana[emoji16]

Ja zupy gotuję na kostkach rosolowych albo właśnie na skrzydelkach... zrobię na pewno. A ile tego soku z kapusty i kopru?[emoji846]

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

A dodajesz ziemniaki?
Super psice bardzo mi się podobają[emoji846] nawet planowałam takiego wziąć ale mnie rasowe starsza chorobami w genach więc wolę zwykle kundle... ja mam 3 niewychodzace koty i 9.miesięcznego kundelka wlasnie[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
A to zmiana po przerwie . Ja w zeszlym miesiacu wyslalam rezygnacje ze stanowiska juz oficjalnie. Na maciezynski poszlam w przewidywanym dniu porodu, bo tutaj nie daja zwolnienia na czas ciazy. Jak mowia ciąża to nie choroba . Mogłabym dalej pracowac ale z dojazdami do miasta obok to wychodzi mi 12 godzin dziennie poza domem wiec nikt mi dziecka tak długo nie przypilnuje. Na razie lenie sie w domu a jak mi sie znudzi to zacznę szukac czegos bliżej.

Listonosz zawsze mnie ciekawił ten zwód . Jelsi ładna pogoda to sporo sie chodzi. Fajnie i ciekawie! Aktywnie na pewno! Nie żmudne siedzenie za biurkiem . Jednak jak pada to moze Byc dosyc nieprzyjemnie.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora