Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-21, 19:50   #37
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Samemu chodziło mi po głowię żeby założyć podobny wątek Jeśli o mnie chodzi to zagadki kryminalnymi interesuje się dość od nie dawna. W zasadzie zaraziłem się tym od mojej mamy, która również lubi o tym czytać i oglądać. Jak już wspominałem w poprzednich wątkach lubię oglądać Karolinę Anne i Stanowo( przymykam oko na to, że filmy są długie, choć czasami jak coś palnie to śmieje się do laptopa z dobre parę minut ).

Ogólnie interesują mnie sprawy zaginięć ludzi. Zawsze, gdy czytam o tego typu sprawach to nie mogę wyjść z podziwu jak można tak po prostu zniknąć. Zawsze mnie zastanawia gdzie takie osoby się podziewają są więzione? są niewolnikami seksualnymi? sprzedane? są porywane dla narządów? czy może po prostu uciekają i zaczynają nowe życie bez rodziny i znajomych?

Jedną z najbardziej tajemniczych zaginięć według mnie jest zaginięcie Larsa Mittanka i Bruno Muschalika. Oboje zaginęli podczas wakacji i słuch po nich zaginął. Podobno Lars był widziany parę miesięcy po zaginięciu przez kierowcę tira, ale zastanawia mnie jakim cudem udało mu się przeżyć zimę w podkoszulku i krótkich spodenkach? i dlaczego nie wrócił do domu?
Z damskich zaginięć zastanawia mnie sprawa Natalee Holoway ( nawet film powstał w tej sprawie).

Z morderstw z kolei ostatnio zaczęła mnie interesować sprawa Lindsay Buziak kto nie wie o co chodzi polecam filmik u Karoliny Anny. Również sprawa Kayelyn Louder jest dla mnie bardzo dziwna ( filmik u Stanowo).

Edytowane przez Takion94
Czas edycji: 2019-01-21 o 19:52
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując