Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgłosy seksu zza ściany :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-06, 19:49   #116
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez sandra22 Pokaż wiadomość
Zdarzyło mi się słyszeć kilka razy takie odgłosy, ale mieszkając w akademiku to chyba nieuniknione:P
Ogólnie da się przeżyć, ale jedną sytuację zapamiętałam szczególnie i nie wspominam jej miło.
Godzina 24, spię z moim chłopakiem w pokoju. Nagle słyszymy jak u sąsiada z pokoju obok zaczynają się jęki i stęki w sumie zawsze można zakryć uszy poduszką ... ale nagle słyszymy takie głośne klapsy w tyłek bił dziewczynę po tym dupsku chyba z dobre 10 minut, czemu wtórowały jej jęki , z 5 minut przerwy i dawaj jeszcze raz bardziej mnie to śmieszyło niż denerwowało ... do czasu jak rano wychodząc do łazienki natknęłam się na nią przypadkowo i okazało się, że to nie jest jego dziewczyna z którą chodzi kilka lat i chce brać ślub wiem że to nie moja sprawa ale głupio mi było póżniej jak widziałam jego dziewczynę a wiedziałam że zdradzał ją z inną - całe szczęscie że niedługo potem zmieniłam pokój i nie musiałam słuchać i oglądać z kim znów zdradza swoją dziewczynę ale miałam ochotę urwać mu jaja wtedy ...
Rozwaliły mnie te klapsy Chyba bym się posikała ze śmiechu, bo mnie to dużo do chichrania nie trzeba Kupa śmiechu- chociaż pewnie na dłuższą metę to wkurzające. Nikt mi nie dostarcza takich atrakcji w postaci odgłosów, więc nie wiem jak to jest
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując