Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 5 kg mniej, kto ze mna?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 20:21   #28
tancereczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 28
Dot.: 5 kg mniej, kto ze mna?

Witam Ja też właśnie się odchudzam... niestety jakieś 5 miesięcy temu musiałam zrobić
sobie przerwę w treningach i zacząć przygotowywać sie do matury-bilans 5 miesięcy 5 kilo więcej + 2 kilogramy, które "uzbierały" się już wcześniej, jak zwykle zresztą, w zimie. Innymi słowy moja waga w porównaniu z tą ubiegłoroczną podniosła sie o 7 kg!! niestety teraz sa wakacje i powrót do mojego raczej sportowego trybu zycia jest trudniejszy, bo treningi (2-3 razy w tyg.) na ten okres jak co roku zostają zawieszone...
W międzyczasie pozbyłam sie juz (tylko)kilograma, a od tygodnia trzymam sie dietki owocowo-warzywnej i w sumie nic innego nie jem-niestety waga ani drgnęła;/ Jutro kupuje błonnik kakaowy, podobno dobrze wspomaga odchudzanie i ogólnie jest przydatny organizmowi, a przede wszystkim jest naturalny a nie tam żadna chemia!
cały tydzień wyrzeczeń i nic-zastanawiam się co jeszcze mądrego mogę wymyslić, żeby pozbyc się przybyłych kg i wrócić do starej wagi...
a właśnie mam 168cm wzrostu, waże teraz 61kg i wybaczcie tak długą litanię pozdrawiam
tancereczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując