Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-22, 21:58   #2911
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87527115]A wiesz, ze ostatnio o tym samym sobie pomyślałam Ze kubek jeszcze jest papierowy w maku ale pokrywka już nie

Chociaz dążą do tego bo u mnie juz inne opakowania na lody mcflurry mają papierowe całe ale łyżka nadal ta sama. Tak więc coś zmieniają.

https://www.standard.co.uk/lifestyle...-a4172791.html[/QUOTE]Ja tam piję okazjonalnie tylko shake'i. I zawsze są w plastiku.

Plus te papierowe słomki sprawiają, że napój zmienia smak.

Pojechałam wczoraj na shake'a Bounty. Widzę - papierowa słomka. Ostatnio to samo zrobiło mi Costa Coffee.

Zajechałam szybko do Selgrosu i sobie kupiłam tysiąc plastikowych w bibułkach, bo tego się nie dało wypić (shake czy kawa mają inną konsystencję niż napój i ta słomka z papieru się zatyka za chwilę i nie da się pić tak fizycznie), więc mam to szczerze mówiąc gdzieś już, 22zł, będę miała na rok.

Ja jestem fanką ekologii. Ale jak mi ktoś daje papierową słomkę, to rodzi się we mnie straszna agresja. Po prostu ich nie znoszę i mam ochotę wylać wszystko na pracownika z tekstem "niech pan sobie zatrzyma, bo ja nie mam czym tego wypić". (Oczywiście tego nie zrobię, wiem, że taki człowiek tego nie wymyślił.)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora